Поліцейський офіцер Райгородської громади отримав службовий автомобіль Renault Duster

Дата: 03.11.2021 11:02

На Вінниччині поліцейські офіцери громад отримали 21 службові автомобілі Renault Duster. 2 листопада на площі Василя Стуса в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» відбулось вручення сертифікатів головам громад, ключів від автомобілів для офіцерів та помпових рушниць.

Участь у заході взяли заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, які вручили сертифікати головам громад та ключі від автомобілів для офіцерів.

Райгородську ТГ представляли Райгородський сільський голова Віктор Михайленко та дільничий офіцер поліції  Валерій Клоченко.

"Проект покращить комунікацію місцевого населення з поліцією для досягнення спільної мети – підвищення публічної безпеки та правопорядку в населених пунктах нашої громади" - зазначив Віктор Михайленко.

Також нагадуємо, що в селі Мельниківці на базі старостату відкрито поліцейську станцію.