Голова громади

Михайленко Віктор Миколайович

Фото Михайленко В.М.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Михайленко Віктор Миколайович, народився 1 липня 1988 року, в селі Юрківці Немирівського району, Вінницької області. Громадянин України. З дня народження по даний час проживаю на території України.

Освіта:
     2006-2012 рр.  – навчання  на технолого-педагогічному факультеті  Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

2018-2020 р.р. слухач Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Трудова діяльність:
    2011 -2015 рр. – учитель інформатики у Вищекропивнянській ЗОШ І-ІІІ ст., де 2013 році призначений заступником директора з навчально- виховної роботи.

З 2015 по 2020 р.р. працював на посаді Ситковецького селищного голови.

В жовтні 2020 р. обраний головою Райгородської сільської ради.

Позапартійний. Громадською діяльністю не займаюсь.
     Судимість відсутня

E-mail: viktor41999@gmail.com

Профіль Фейсбук: Віктор Михайленко

На даний час Райгородський сільський голова Михайленко Віктор Миколайович, служить в лавах Збройних Сил України.

Виконуюча обов'язки голови - секретар ради    Менюк Інна Іванівна