Друге пленарне засідання першої сесії Райгородської сільської ради (08.12.2020 р.)

Дата: 09.12.2020 13:59

8 грудня 2020 року в Райгородська сільська рада провела 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії 8 скликання. В ході сесії було розглянуто 16 питань.

Ще на минулому пленарному засіданні голова Райгородської сільської ради Віктор Михайленко виступив із пропозицією про відкритість в роботі сільської ради, в зв’язку з чим, на всіх майбутніх сесіях та пленарних засіданнях буде проводитись відеозйомка, відео буде виставлятись в мережі відеохостингу Yotube на власному каналі та посилання на нього буде публікуватись на сайті Райгородської ОТГ.

Відео другого пленарного засідання першої сесії Райгородської сільської ради можна подивитись за посиланням нижче:

Приносимо вибачення за якість відео. Знімали наявною (не професійною) технікою. Але ми будемо докладати зусиль створювати більш якісний інформаційний контент.