Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Райгородської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Райгородської сільської територіальної громади на 2025 рік»

Дата: 29.05.2024 16:27

Герб

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій та зауважень від громадян та суб’єктів господарювання, Райгородська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Райгородської сільської територіальної громади на 2025 рік».

Проект рішення, додатки до нього та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Райгородської сільської ради https://raygorod-otg.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення прийматимуться протягом одного місяця з дати його оприлюднення:

1. поштою на адресу: 22880, Україна, Вінницька область, Гайсинський район, с.Райгород, вул. Миру, 16
  2. на електронну адресу: rada@raygorod-otg.gov.ua

Відповідальні особи:

• Жученко Людмила Іванівна, начальник фінансового відділу Райгородської сільської ради;
  • Менюк Інна Іваанівна, секретар Райгородської сільської ради;
  • Талавера Ганна Валеріївна, начальник центру надання адміністративних послуг Райгородської сільської ради.

Секретар сільської ради                                  Інна МЕНЮК