Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії

Дата: 25.04.2024 15:24

Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії

Громадська організація "ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО" пропонує до уваги "Програму побудови суспільства відповідальної демократії" для ознайомлення з нею майбутніх виборців.

Розвиток місцевого самоврядування передбачає створення умов за якими активні і відповідальні виборці разом з обраними ними депутатами стають співучасниками розробки і втілення в життя різноманітних програм щодо розвитку громад.

За нашою концепцією, початок утворення нової виборчої системи - в громадах. Ми розробляємо сайт, який через ідентифікацію виборців дозволить проводити відкрите голосування.

Через «Особистий кабінет» виборці громади реєструються на сайті, згідно своїх заяв створюють реєстр виборців громади. Реєстраційні внески акумулюються на окремому рахунку місцевої ради, які в подальшому будуть, джерелом фінансування виборчого процесу.

«Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії»