Нагорода знайшла свого героя

Дата: 25.04.2024 10:28

Нагорода знайшла свого героя

24.04.2024 р. в приміщенні Гайсинського РТЦК та СП відбулось посмертне нагородження воїна нашої громади, з с. Мельниківці  - ПЛАКСІНА Олександра Михайловича.

Указом Президента України від 24 жовтня 2023 року № 708 старшого солдата ПЛАКСІНА Олександра Михайловича (посмертно) нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

За нагородою приїхали: дружина Людмила із синами Богданом та Матвієм, батьки – Михайло та Тетяна, брат Сергій.

ПЛАКСІН Олександр Михайлович, народився 22 березня 1994 року в с. Мельниківці.
Повну середню освіту здобув у 2012 році закінчивши місцевий ліцей. Вступив до ПТУ № 35 с. Ольгопіль за фахом – тракторист-водій.

Старший солдат ПЛАКСІН був призваний на військову службу по мобілізації 16 травня 2023 року Гайсинським РТЦК та СП на посаду старшого стрільця 8ї парашутно - десантної роти 2го парашутно - десантного батальйону військової частини А1126.

Загинув 29 липня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Берестове Куп’янського району Харківської області.

Вічна пам'ять.
Герої не вмирають.