НАВЧАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ!

Дата: 01.04.2024 10:05

НАВЧАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ!

30 березня 2024 року відбувся тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»  в Райгородській ТГ на базі Райгородського ліцею, у якому взяли участь учителі початкових класів, асистенти вчителів та вихователі ГПД усіх закладів загальної середньої освіти громади.
     Завдання тренінгу – продемонструвати учасникам ефективність діяльнісного навчання з LEGO для розвитку ключових компетентностей, наскрізних умінь учнів, креативності та активізації рухової активності учнів початкових класів та з’ясувати питання щодо впливу гри на сфери розвитку дитини.
     Учасники тренінгу пригадали складові ранкового кола та методику його проведення, способи обʼєднання в команди, взяли активну участь у виконанні практичних вправ, узагальненні понять, створенні дизайну інтегрованого уроку, мандрували картою України із застосуванням цеглинок наборів LEGO тощо.
    Очікуваних результатів було досягнуто. Всі учасниці тренінгу отримали методичну літературу, нові вміння та позитивні емоції.