Територіальний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2024»

Дата: 14.03.2024 15:19

Проліски надії

З метою національно-патріотичного виховання, формування високих морально-етичних якостей та почуття власної гідності громадянина європейської держави, духовного збагачення особистості, популяризації кращих зразків вітчизняного та світового мистецтв, сприяння підвищенню рівня виконавчої майстерності, творчого розвитку художніх колективів закладів загальної середньої освіти в Райгородській громаді відбувся територіальний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2024», що проводився 13 березня 2024 року на базі Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області.

В ІІ етапі фестивалю взяли участь усі 7 закладів загальної середньої освіти Райгородської територіальної громади, які підготували 23 художніх номери.

За спільним рішенням журі переможцями ІІ етапу фестивалю стали:

- у номінації «вокальне мистецтво»:

серед вчителів – дует «Перлина»  Ситковецького ліцею з піснею «Кленова балада»;

серед учнів – ансамбль «Щебетушки» Ситковецького ліцею з піснею «Україна»;

- у номінації «художнє читання»:

вчителі Райгородського ліцею, Білик Ніна Василівна та Заріцька Тетяна Вікторівна, з творами “Минають дні, минають ночі” та  “Доля” Т. Г. Шевченка та Ліни Костенко.

• у номінації «інструментальне мистецтво»:

серед вчителів – учителька музичного та образотворчого мистецтва Ситковецького ліцею, Флакей Жанна Валеріївна, з композицією «Сентіментос»;

серед учнів – учень 5 класу Ситковецького ліцею, Немченко Ілля Олександрович, з композицією «Іспанський романс»;

• у номінації «хореографічне мистецтво»:

учні 9-11 класів Ситковецького ліцею зі своїм молодіжним драйвом.

З виступами учасників фестивалю можна познайомитись на каналі YouTube, офіційних сайтах закладів освіти та їх сторінках на Facebook.