РОЛЬ АСИСТЕНТА ВЧИТЕЛЯ В ІНКЛЮЗИВНОМУ ПРОСТОРІ

Дата: 29.02.2024 08:39

методичний семінар-практикум для педагогічних працівників.

28 лютого, на базі Дашівського ІРЦ відбувся методичний семінар-практикум для педагогічних працівників.
     Всі асистенти вчителів закладів освіти Райгородської громади мали можливість взяти участь у семінарі, який складався з теоретичних та практичних занять.
Плідно та пізнавально провели час всі учасники: працівники, на чолі з керівником, провели екскурсію установою, розповіли та показали з чим працюють та які заняття проводять з дітьми. Обговорили актуальні питання про роль асистента вчителя в житті дитини з ООП та їх  батьків, взаємодії в роботі з основними вчителями.
     Практичні вправи захопили своєю простотою і разом з тим складністю: як працювати в команді, як визначити лідерські якості, як бути тим незамінним "пазликом" у команді психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП.
     Радує те, що наші асистенти вчителів розуміють та вивчають потреби дітей, знають нормативно-правову базу та можуть надавати допомогу, є підтримкою для всіх учасників освітнього процесу.
     Працівники КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Дашівської селищної ради є давно нашими друзями та партнерами, а також надають свої послуги за запитами закладів освіти або особисто батьків.
     Спільно працюємо над створенням таких умов, щоб кожна дитина почувала себе комфортно, а навчання було більш ефективним.

Начальник відділу Тетяна ПАНАСЕНКО