ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” у 2023-2024 навчальному році

Дата: 20.02.2024 11:28

З метою популяризації видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти та за ініціативи Президента України Володимира Зеленського 16 та 19 лютого 2024 року в Райгородській територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом “Разом переможемо”.

Це не просто гра, до неї ретельно готуються та об’єднуються. Команди нашої громади щоденно наполегливо тренувалися, знайшли спонсорів на форму – комусь допомогли аграрії, а одній із команд кошти передав колишній випускник школи. Всі райони Вінниччини поділили між собою 6 континентів. Гайсинський район – це Австралія, отже всі команди мають назву тварини, яка відповідає даному континенту та яка є унікальною лише для однієї команди.

В ІІ етапі змагань взяли участь усі заклади загальної середньої освіти Райгородської територіальної громади.

За спільним рішенням журі переможцями територіального етапу стали:

• у виді спортивних змагань «Волейбол юнаки»:

І місце – команда «Сокіл» Ситковецького ліцею,

ІІ місце – команда «Коала» Райгородського ліцею,

ІІІ місце – команда «Мельниківські вовки» Мельниківського ліцею;

• у виді спортивних змагань «Волейбол дівчата»:

І місце – команда «Мельниківські вовки» Мельниківського ліцею,

ІІ місце – команда «Біла акула» Вищекропивнянської гімназії,

ІІІ місце – команда «Чорний лебідь» Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу с. Нові Обиходи Райгородської сільської ради Вінницької області;

• у виді спортивних змагань «Черлідинг»:

І місце – команда «Чорний лебідь» Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу с. Нові Обиходи Райгородської сільської ради Вінницької області,

ІІ місце – команда «Коала» Райгородського ліцею,

ІІІ місце – команда «Сокіл» Ситковецького ліцею;

• у виді спортивних змагань «Футзал»:

І місце – команда «Сокіл» Ситковецького ліцею,

ІІ місце – команда «Мельниківські вовки» Мельниківського ліцею,

ІІІ місце – команда «Коала» Райгородського ліцею.

Це не просто спортивні змагання – це приклад єднання та підтримки! Допоки ЗСУ захищають нас та знищують ворога, діти мають рости здорові та сильні, дружні та веселі!

Ми пишаємося кожним, ми пишаємося нашими дітьми!!!