Вітаємо та пишаємося!

Дата: 24.11.2023 13:18

Педколектив

Сьогодні  про переможців конкурсу міні-грантів "Професійне зростання" від ГО "Ми - Вінничани"

Щиро вітаємо з отриманням сертифікатів переможців: Рибак В. О., художнього керівника Ситковецького ЦКД, Мандрик І. В. завідувачку Семенської філії КЗ Ситковецька  публічна бібліотека,  директорку Бомко П. С. та педагогічний колектив Ситковецького ЗДО "Сонечко", виховательку Райгородського ЗДО "Ромашка" Керельник А. В. та увесь колектив, на чолі з директоркою Барановою Т. А..

Переможці з Райгородської громади зможуть реалізувати частинку  своїх ідей та втілити їх в життя, професійно зростати та працювати задля Перемоги!
Дякуємо ГО "Ми вінничани" та благодійному фонду МХП Громаді за надану можливість взяти участь та виграти міні-грант.

Начальник відділу освіти, культури Тетяна ПАНАСЕНКО