БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ МІЖ ГРОМАДАМИ!

Дата: 13.10.2023 14:24

Педколектив

12 жовтня делегація від Райгородської ТГ здійснила робочу  поїздку з метою обміну досвідом в Білозірську сільську територіальну громаду Черкаської області.
     Голова Білозірської громади, начальники відділу освіти, центру надання соціальних послуг, керуючий справами виконавчого комітету гостинно зустріли представників нашої громади, розповіли про пріоритети діяльності своєї громади, реалізовані ініціативи, поділилися історіями успіху та спроможності, як утримуються комунальні господарства, наповнення бюджету, як проходить оптимізація освітньої мережі.
     День пройшов швидко,  всі учасники зустрічі задавали один одному запитання, обмінювалися думками, аналізували та проводили паралелі у межах своїх громад.
     Під час візиту також оглянули та познайомилися з роботою ЦНАПу, відвідали заклад дошкільної освіти,  ліцей та їх укриття.
     Такі зустрічі сприяють ефективній комунікації, дають можливість перейняти досвід, надихнутись на нові ідеї для своєї роботи.

Начальник відділу освіти Тетяна Панасенко