День працівників освіти в Райгородській ТГ!!!

Дата: 29.09.2023 14:37

Працівники освіти Райгородської громади

Кінець вересня, перша неділя жовтня - в ці дні Україна відзначає та вшановує працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
     Наразі це свято особливе - обпалене війною... Такими словами розпочався захід з відзначення Дня працівників освіти в громаді 28 вересня.
     Освітян вітали начальник відділу освіти Панасенко Т. Є., запрошені гості  голова профспілки освітян Гуцалюк Т. Г. та секретар сільської ради Менюк І. І.
     Кращі працівники освіти  були нагороджені грамотами. Пишаємося представниками від громади, які за вагомий особистий внесок у розвиток дітей отримали грамоту Вінницької обласної державної адміністрації - директор Райгородського ліцею Заєць О. М. та грамоту      Департаменту гуманітарної політики - директор Ситковецького ЗДО (ясла-садок) " Сонечко" Бомко П. С.
     З нагоди професійного свята вітали зі сцени всіх присутніх Мистецькі експедиції, а саме Тетяна Скомаровська з своєю програмою "В обіймах українського романсу".
Дорогі наші освітяни!!!

В ваш день бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок дітей, здоров'я та найскорішої ПЕРЕМОГИ.

Начальник відділу Тетяна ПАНАСЕНКО