Пошук

До уваги власників трьох і більше корів!

Дата: 25.09.2023 15:38
Кількість переглядів: 623

Фото без опису

Інформація щодо надання часткового відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

     Інформуємо про те, що відповідно Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (затвердженого рішенням 5 сесії обласної Ради 8 скликання від 26 лютого 2021 року № 68 «Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2025 роки» (зі змінами)), з 2 жовтня 2023 року розпочинається прийом документів від фізичних осіб для надання часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку.

     Приймаються документи по установках, закуплених протягом 2022 року, а також у період з 1 січня по 30 листопада 2023 року, в межах виділених асигнувань на 2023 рік.

     Умови надання часткового відшкодування витрат на установку:

     Виплата часткового відшкодування витрат за закуплені установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (далі - часткове відшкодування витрат на установку) здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою для власного користування нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарстві 3 (три) і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50 % вартості.

     Відшкодування надається за установку, закуплену у 2022 році та у поточному році.

     Часткове відшкодування витрат надається один раз на 5 років.

     Для отримання часткового відшкодування витрат на установку фізичні особи подають до 1 грудня поточного року в Департамент агропромислового розвитку обласної військової адміністрації наступні документи:

  1. довідку, видану радою територіальної громади про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;
  2. копії паспортів великої рогатої худоби; ветеринарних карток до них (за наявності);
  3. копію технічної документації на установку (інструкція або паспорт);
  4. оригінал платіжного документу (товарний чек або квитанція про оплату);
  5. копію паспорта особи;
  6. копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
  7. довідку про відкриття поточного рахунка в банку.

     Документи подаються фізичною особою до Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (адмінбудівля «Книжка»), 8 поверх, каб. 801; з 08.00-17.00 год., перерва 13.00-14.00 год.

     Телефон для довідок: (0432)-661434.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень