1 вересня в Райгородській громаді

Дата: 01.09.2023 15:36

1 вересня — перший день осені. Всі квіти вклоняються у цей день закладам освіти, що відкривають свої двері учням.
     1 вересня — це ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти, та й ми, дорослі, переступаємо поріг дитинства, зазираємо у юність, торкаємося зрілості.
     Свято Першого дзвоника відбулося в Райгородській громаді. З вітальним словом виступили керівники закладів, старости, секретар сільської ради Інна МЕНЮК. Всі першокласники отримали подарункові набори з канц. приладдям. Розпочинаємо навчальний 2023-2024 навчальний рік з вірою в ПЕРЕМОГУ та ЗСУ.
     Дякуємо всім Захисникам та Захисницям за чисте небо та можливість працювати та навчатися.

Начальник відділу освіти Тетяна ПАНАСЕНКО