Пошук

Як отримати безоплатну вторинну правничу допомогу

Дата: 04.08.2023 14:52
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

    З 3 серпня 2023 року документи, необхідні для отримання безоплатної вторинної правничої допомоги, можна надіслати на офіційну електронну адресу місцевого центру з надання безоплатної правничої допомоги.

    Це дуже зручно для людей, які раніше мали обмежений доступ до цих послуг, оскільки не могли звернутися до юристів системи безоплатної правничої допомоги особисто. Наприклад, для мешканців тимчасово окупованих територій, жителів громад, де відбуваються бойові дії, а також для українців, які перебувають за кордоном, та осіб з інвалідністю.

     Раніше порядок отримання безоплатної вторинної правничої допомоги передбачав, що звернення та відповідні документи до бюро правничої допомоги людина має подати особисто або через законного представника.

👆 Проте з 3 серпня 2023 року вступають в силу зміни до законодавства, які спрощують отримання безоплатної вторинної правничої допомоги. Відповідно до новацій люди можуть подавати звернення та копії документів, що підтверджують їхнє право на таку допомогу, засобами електронного звʼязку. Відповідні правила встановить Міністерство юстиції України.

     Отже, як можна буде подати електронне звернення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги ❓

✅ Людина, яка потребує правничої допомоги, (або її представник) зможе  надіслати звернення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги на офіційну електронну адресу центру з надання безоплатної правничої допомоги.

➡ У зверненні необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, електронну адресу для зворотного зв’язку, суть правового питання та категорію суб’єкта права на безоплатну допомогу. Звернення повинно бути підписане кваліфікованим електронним підписом.

     Детальний механізм подання електронного звернення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги наразі напрацьовується.

 

     Для  отримання додаткових роз’яснень з даного приводу, а також для отримання консультацій по іншим правовим питанням, Ви можете звернутися до сектору Немирівського бюро правової допомоги за адресою: місто Немирів, вулиця Гімназійна, будинок 19, кабінет 103/104.
     Єдиний телефонний номер 0 800 213 103

 

Джерело: https://www.facebook.com/photo?fbid=692133879616470&set=a.291412646355264


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень