Вінницька область, Гайсинський район

До уваги споживачів газу!

Дата: 26.07.2023 16:52

18 липня цього року компанія АТ «Вінницягаз» перейшла під державне управління Групи Нафтогаз.

Для забезпечення своєчасного обліку природного газу всіх споживачів переведено на сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

❗️ Показання газового лічильника слід передавати з 1 по 5 число щомісяця за допомогою сервісів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України»:

• в особистому кабінеті my.gas.ua;
  • через чатботи GASUA у Viber , Telegram та Messenger Facebook;
  • SMS-повідомленням на номер 4647.

❌Наголошуємо: будь-які інші платформи обліку не є коректними та працювати не будуть!

Споживачів, які тимчасово не користуються газом, просимо продублювати попередньо передані показання.

Вчасно передані показання лічильника – це запорука коректних нарахувань у платіжках.

Тариф, особовий рахунок та реквізити для оплати послуги розподілу газу для клієнтів АТ «Вінницягаз» наразі залишаються незмінними.

За послугу розподілу природного газу потрібно сплачувати до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу.  Тобто, за липень до 20 липня.

Розрахуватись можна в будь-який зручний спосіб:

• через системи онлайн-платежів Portmone.com, iPay.ua та ін.;
  • онлайн за допомогою додатків "Приват24" і "Ощад24/7" та ін.;
  • у касах банків;
  • у відділеннях Укрпошти;
  • в терміналах самообслуговування.

Друковані платіжки з даними по вашому особовому рахунку, як і раніше, будуть надходити щомісяця. Квитанція буде вдосконалена. У файлі буде міститись додаткова корисна інформація щодо посилань на актуальні офіційні ресурси, номери Контакт-центру та способи передачі показань.

Клієнтську підтримку споживачам надаватимуть оператори Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» з 08:00 до 19:00 за номерами:

• 📞066-300-2-888 (Vodafone);
  • 📞098-300-2-888 (Kyivstar);