Випускний бал в громаді!

Дата: 26.06.2023 13:01

38 випускників Райгородської громади отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, п'ять золотих та дві срібних медалі, похвальні листи та безліч грамот. Станцювали останній шкільний вальс, отримали настанови та побажання від своїх батьків та вчителів.
     Випускний вечір - свято, яке буває лише раз в житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії та сум прощання. Настав той час, коли шкільна стежина для всіх випускників розходиться в різні напрямки і кожен з тисячі доріг обере свій особистий шлях.
     Хочеться побажати життєвих гараздів, щирих людей, віри й наснаги, впевненості у всіх починаннях і рясних Божих благословень, ПЕРЕМОГИ та миру.
     Тож, хай вам щастить, у добру путь!

Начальник відділу Тетяна ПАНАСЕНКО