Зустріч з організацією ВОПО "Джерело надії"

Дата: 29.05.2023 09:26

У четвер, 25.05.2023 р. в Будинку культури с Райгород, представниками організації ВОПО "Джерело надії", в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області», була проведена зустріч, щодо функціонування НМВ та виконання законодавства у сфері протидії торгівлі людьми.

Проєкт впроваджується за підтримки й сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, підтримки МОМ та фінансування Міністерства закордонних справ Норвегії та USAID.

На зустрічі зі сторони громади були присутні працівники апарату, відділів та служб Райгородської сільської ради.

В режимі діалогу обговорювались важливі питання даного проєкту, наводились приклади того, як люди по причині власної необізнаності, а також жорстокості та підступності злочинців, потрапляли в неприємні та важкі ситуації. Надавались поради яким чином вийти з цієї ситуації самому або ж допомогти іншому, а також що потрібно зробити, щоб в подібну ситуацію не потрапити.

Велика подяка пані Яніні та пану Богдану за проведену зустріч, надану цікаву і корисну інформацію.