«Джура» в Райгородській громаді!

Дата: 11.05.2023 09:21

10 травня 2023 року Ситковецький ліцей радо зустрічав гостей. Представники усіх закладів освіти Райгородської громади взяли участь у І територіальному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання молоді на основі традицій українського козацтва.

Команди на різних локаціях демонстрували  свої вміння у таких конкурсах як "Впоряд", "Стрільба", "Смуга перешкоди, "Пластун", "Відун", метання гранати, фізична та саперна підготовки.

Здебільшого команди показали високий рівень підготовки.

Команди-переможці візьмуть участь у наступному – обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).

Всі рої-учасники нагороджені грамотами та призами від відділу освіти, культури, спорту та туризму Райгородської сільської ради, а також солодощами, спонсором яких була ГО «Ми – Вінничани».

Начальник відділу                    Тетяна ПАНАСЕНКО