Навчальний семінар з елементами тренінгу провели в Райгороді

Дата: 26.04.2023 13:29

Сьогодні, 27 квітня, на базі Райгородського ліцею, для освітян та працівників культури громади, відділом освіти, культури, спорту та туризму Райгородської сільської ради було організовано навчальний семінар з написання проектів.
     Тренером та спікером семінару виступив громадський діяч, волонтер, івент-менеджер і просто учень Вінницького ліцею N20 Богдан Голумбйовський.
     Розпочали з самого початку: назва, тема, мета та завдання проекту, як правильно писати та на чому акцентувати увагу. Щиро вдячні Богдану за "прокачування" у написанні проектів та за практичні навики, які мали змогу здобути всі учасники.

Начальник відділу Тетяна ПАНАСЕНКО