ГАЙСИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ:

Дата: 11.04.2023 14:05

Профілактична операція «Безпечні весняні шляхи 2023»

З метою зниження рівня аварійності на дорогах поліцейські сектору реагування патрульної полiцiї Гайсинського райуправління поліції проводять профілактичну операцію «Безпечні весняні шляхи 2023».

У рамках проведення комплексу профілактичних заходів, які розпочались 31 березня та триватимуть до 30 квітня, передбачається збільшення кількості нарядів поліції у вихідні та святкові дні, котрі здійснюватимуть нагляд за безпекою дорожнього руху.

У цей період поліцейські проводитимуть превентивну роботу з усіма учасниками дорожнього руху, особливу увагу звертають на порушення Правил дорожнього руху, які призводять до настання дорожньо-транспортних пригод.

Найбільш поширеними причинами аварій, які призводять до травмування людей та пошкоджень транспортних засобів, стали:

- перевищення безпечної швидкості;
     - недотримання дистанції;
     - порушення правил маневрування;
     - порушення правил проїзду перехресть.

Упродовж січня-березня 2023 року на території обслуговування Гайсинського районного управління поліції зареєстровано 85 дорожньо-транспортних пригод, 22 з яких з постраждалими. За три місяці внаслідок ДТП загинуло 4 та травмувалося 27 осіб.

Шановні учасники дорожнього руху! В умовах недостатньої видимості для власної безпеки радимо пішоходам одягати світлий одяг та прикріпляти світло-відбиваючі елементи, а водіям транспортних засобів бути максимально уважними на ділянках доріг поблизу дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів. Будьте обачними та чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Заступник начальника
сектору реагування патрульної поліції
Гайсинського РУП
ГУНП у Вінницькій області