Атестація педагогічних працівників Райгородської ТГ!

Дата: 07.04.2023 15:44

5 квітня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Райгородської сільської ради.

Всього було проатестовано 27 педагогів закладів освіти нашої громади та 5  керівників закладів на відповідність займаній посаді.
     У міжатестаційний період вчителі та керівники підвищували свій фаховий рівень шляхом навчання на курсах підвищення кваліфікації, проводили відкриті уроки, брали активну участь у різноманітних заходах.
     Педагоги показали високі результати роботи, за що отримали схвальні відгуки від членів атестаційної комісії та рекомендації щодо вдосконалення організаційного освітнього процесу.
     Роботу з організації проведення атестаційної комісії протягом 2022-2023 н.р. вважати результативною. Сприяти активізації творчої діяльності вчителів, залучати до участі у конкурсах фахової майстерності, конкурсі "Вчитель року" та сприяти участі у сертифікації педагогів.

Начальник відділу Тетяна ПАНАСЕНКО