Відбувся територіальний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2023"

Дата: 24.03.2023 15:52

24 березня 2023 року у Райгородській громаді відбувся територіальний етап  фестивалю вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2023". Всі учасники  проявили талант і заявили про нього на повний голос.  Фестиваль "Проліски надії - 2023" проводиться у рамках національно-патріотичного виховання та сприяє підвищенню рівня виконавської майстерності, творчого розвитку художніх колективів закладів освіти нашої громади.
     Всі творчі колективи отримали дипломи, щирі оплески та емоції.
     Педагогічний та учнівський колективи Райгородського ліцею пригощали всіх узваром та кисілем, ділилися фіалками.
     Спільними зусиллями благодійно зібрали 2461 грн. 50 коп на допомогу ЗСУ.
     Абсолютними переможцями у конкурсі стали: вчительський   ансамбль Вищекропивнянської гімназії, учнівські творчі колективи "Щебетушечки" (Ситковецький ліцей) та "Райгородські перлини" (Райгородський ліцей).

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість брати участь у  конкурсах, дякуємо керівникам закладів освіти та керівникам художніх колективів за підготовку до конкурсу. Все відбулося по родинному: щиро, тепло, з вірою, надією та любов'ю.

Разом до ПЕРЕМОГИ

Начальник відділу Тетяна ПАНАСЕНКО