Вітаємо переможців обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023»

Дата: 20.03.2023 11:03

За результатами підсумкового протоколу спільного засідання методичної ради Центру естетичного виховання та журі Конкурсу від 17 лютого 2023 року №2:

лауреатами у номінації  «ВОКАЛ» дипломом ІІ ступеня (молодша вікова категорія) нагороджується КНЯЗЬ АНГЕЛІНА – учениця 4 класу Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області та дипломом ІІІ ступеня (середня вікова категорія) ПАВЛЕНКО ІРИНА – учениця 8 класу Мельниківського ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області.

У номінації «ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ» дипломом ІІІ ступеня (середня вікова категорія) нагороджується ЩИРБАК АННА – учениця 7 класу Вищекропивнянської гімназії Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області та таким же дипломом (старша вікова категорія) ГУЦАЛЕНКО ІННА – учениця 11 класу Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області.

Щиро пишаємося нашими «зірочками» та бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчості.

Начальник відділу освіти     Тетяна ПАНАСЕНКО