«Зіркова мрія – 2023» в Райгородській громаді

Дата: 06.02.2023 20:28

«Зіркова мрія – 2023» в Райгородській громаді

3 лютого 2023 року відбувся відбірковий етап конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2023» серед закладів освіти громади.

Конкурсанти змагались у двох номінаціях «Вокал» та «Художнє читання».

Оцінювали журі:

ПАНАСЕНКО Тетяна Євгеніївна– голова оргкомітету, начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Райгородської сільської ради Вінницької області.

Члени журі у номінації “Художнє читання”:

1.  НАЗАРЕНКО Ірина Володимирівна - заступник директора з виховної роботи  Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області.
  2.  МАРЧУК Олена Вікторівнав.о. директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Райгородської сільської ради Немирівського району Вінницької області».
  3.  ГОЛОТА Ольга Олексіївна - завідувачка Ометинецької філії комунального закладу Ситковецька публічна бібліотека Райгородської сільської ради Вінницької області.

Члени журі у номінації “Вокал”:

1. СУРКОВА Ольга Казимирівна – завідувач Райгородської філії комунального закладу «Центр культури та дозвілля Райгородської сільської ради Немирівського району Вінницької області».

2.  ФЛАКЕЙ Жанна Валеріївна - вчителька музичного мистецтва Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради Вінницької області.

3. РИБАК Володимир Володимирович– музичний керівник комунального закладу Ситковецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Райгородської сільської ради Вінницької області.

Конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023» проводиться в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2023» з метою виявлення талановитої творчої молоді, розвитку її природних здібностей та умінь, збереження і популяризації духовних надбань українського народу.

Згідно Умов проведення, конкурс проводився за трьома віковими категоріями:

молодша група (1– 5 класи);

середня група (6 – 9 класи);

старша група (10 – 11 класи).

У номінації «Художнє читання» було представлено 19 номерів.

Вікова категорія 1-5 класи: ІІ місце - Мельничук Дарія (Ситковецький ліцей),

ІІІ місце розділили Райбедюк Анастасія та Пясецька Поліна,  учениці Вищекропивнянської гімназії.

6-9 класи: І місце - Щирбак Анна (Вищекропивнянська гімназія) та Гижа Євгенія (Ситковецький ліцей), ІІІ місце у Зозулі Ірини (Ситковецький ліцей)

10-11 класи: І місце - Гуцаленко Інна (Ситковецький ліцей),

ІІ місце - Голота Святослав (Ометинецька гімназія),

ІІІ місце - Кирилюк Богдан (Юрковецький ліцей).

У номінації «Вокал» було представлено на розгляд журі 8 номерів.

У віковій категорії 1-5 класи:

І місце - Князь Ангеліна (Ситковецький ліцей),

ІІ місце - Лукашик Софія (Райгородський ліцей),

ІІІ місце розділили Голота Златослава (Ометинецька гімназія) та Христюк Катерина (Новообиходівська ЗОШ).

6-9 класи:

І місце - Мхітарян Альбіна (Ситковецький ліцей),

ІІ місце - Павленко Ірина (Мельниківський ліцей).

10-11 класи:

ІІ місце: дует Романович Діана та Приставська Яна (Юрковецький ліцей).

Переможці будуть нагороджені Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Оргкомітет та члени журі висловлюють подяку всім учасникам

та їх наставникам за участь у Конкурсі.

Переглянути відео виступи можна за посиланням на фейсбук сторінках ЗЗСО Райгородської ТГ .

Начальник відділу                       Тетяна ПАНАСЕНКО