ЗІГРІЙ СЕРЦЕ СОЛДАТА!

Дата: 05.10.2022 15:19

5 жовтня  у приміщенні Ситковецької публічної бібліотеки розпочалась акція " Зігрій серце солдата",яка буде тривати до 14 жовтня. Ситківчанки  озброюються спицями, щоб солдати не змерзли на передовій. Плетуть шкарпетки, рукавиці, теплий одяг.  Більшість із них захоплюються плетінням давно. Але деякі взяли спиці до рук уперше — тільки заради того, щоб зігріти героїв. В’язальниці під час роботи обмінювались  досвідом, давали  одна одній поради, викладали нові схеми. В’яжучи речі наші майстрині  вкладають  в них душу, краплинку домашнього тепла і впевненість у тому, що все буде добре. Сподіваються, що це буде оберіг для наших захисників.