З Днем працівників освіти!

Дата: 30.09.2022 15:49

У Райгородській громаді, в приміщенні будинку культури с. Семенки, 29 вересня, відбулися урочистості до Дня працівників освіти.

Освітян та працівників дошкілля привітали Голова Райгородської сільської ради Віктор Михайленко, начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Райгородської сільської ради Тетяна Панасенко та Голова галузевої профспілки Гуцалюк Таїса Григорівна.

Це були непросто вітальні слова, під час війни освітянська родина як ніколи згуртувалася і об'єдналася, всі стали волонтерами, кожен працює з вірою в ПЕРЕМОГУ.

Почесними грамотами та Подяками були нагороджені представники від всіх закладів освіти.

Також всі присутні в залі мали змогу переглянути виставу Іллінецького народного театру по п'єсі Івана Карпенка-Карого "Наймичка". Режисер-постановник: заслужений працівник культури України, Микола Романов.