З Днем Української державності

Дата: 28.07.2022 11:44

Вперше в історії, сьогодні, 28 липня 2022 року, Україна відзначає День Української Державності. Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.

День Української Державності має на меті звернути увагу на традиції національного державотворення і вшановує всі його етапи.

Вітаємо із чудовим святом самобутньої, неповторної, яскравої української культури — з Днем української державності. Нехай цей день зітре кордони та об'єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила дасть нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України!