Вінницька область, Гайсинський район

Навчання відповідальних осіб Райгородської громади

Дата: 12.07.2022 20:47

На базі Ситковецького ліцею Райгородської сільської ради 12 липня для відповідальних осіб за цивільний захист та пожежну безпеку в ЗЗСО, ЗДО, ЦКД та його філіях в Райгородській територіальній громаді проводили навчання представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Вінницькій області.

Фахівці детально розповіли про надання домедичної допомоги, цивільний захист евакуацію населення в разі потреби, алгоритм дії під час захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій, також зупинилися на питаннях пожежної безпеки в закладах.

За підсумками проведеного навчання учасники отримають відповідні посвідчення.

Відділ освіти, культури, спорту та туризму Райгородської сільської ради Вінницької області.