Ситковецька територіальна пожежна команда Райгородської сільської ради інформує:

Дата: 29.06.2022 16:36

28 червня 2022 року підрозділом Ситковецької ТПК було здійснено 2 виїзди за викликами з приводу пожеж. Обидва виклики були здійснені у зв’язку із загорянням, що були спровоковані необережним поводженням із вогнем. У першому випадку в с. Нові Обиходи людина запалила сухе гілля і вогонь розповсюдився на суху траву, в другому випадку – в с. Слобідка загорілась солома в наслідок необережного поводження з вогнем.

В зв’язку із тим, що в найближчі дні синоптики обіцяють температуру повітря більше 30 градусів і, як наслідок – великою небезпекою виникнення пожеж, Ситковецька пожежна команда нагадує всім про заборону розведення відкритого вогню, паління трави та гілля. Просить всіх, хто є свідком таких підпалів та пожеж, повідомляти на лінію 101.