З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 08:39

Сьогодні одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Саме 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави.

Конституція є основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Окремо, варто зазначити, що міжнародне співтовариство визнавала українську Конституцію однією з найдемократичніших у світі.

Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.

Прийміть щирі вітання з нагоди свята Дня Конституції України! Бажаємо нових успіхів у побудові заможної демократичної України.

Давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Щиро зичимо доброго здоров'я, родинного благополуччя та життєвих гараздів і мирного неба над головою!

З Днем Конституції! Разом до перемоги над російською агресією!