Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування елеватору"

Дата: 09.06.2022 16:35

Повідомлення про оприлюднення проекту

«Детальний план території для будівництва та обслуговування елеватору на земельній ділянці площею 1,5 га на території Райгородської сільської ради Гайсинського району Вінницької області за межами населеного пункту с. Райгород»

1. Повна назва документа державного планування – детальний план території Детальний план території для будівництва та обслуговування елеватору на земельній ділянці площею 1,5 га на території Райгородської сільської ради Гайсинського району Вінницької області за межами населеного пункту с.Райгород.

Детальний план території (ДПТ) розробляється з метою  обґрунтування можливості використання обраної території (земельної ділянки) для розміщення елеватору на земельній ділянці площею 1,5 га на території Райгородської сільської ради Гайсинського району Вінницької області за межами населеного пункту с.Райгород (0523086400:02:001:0311).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Райгородська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури: строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триватиме до 15 липня;

б) способи участі громадськості: громадськість подає зауваження і пропозиції до проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку в письмовій формі (в т.ч. в електронному вигляді) до 15 липня до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Райгородської сільської ради (22880, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с.Райгород; raihorod-sr@ukr.net; (043-31) 35-5-42). Контактна особа - Яремко Володимир Макарович – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Райгородської об’єднаної територіальної громади.

Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом детального плану, звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Райгородської сільської ради (22880, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с.Райгород; raihorod-sr@ukr.net; (043-31) 35-5-42). Контактна особа - Яремко Володимир Макарович – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Райгородської ОТГ;

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій – відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Райгородської сільської ради (22880, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с.Райгород; raihorod-sr@ukr.net; (043-31) 35-5-42). Контактна особа - Яремко Володимир Макарович – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Райгородської об’єднаної територіальної громади

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації (http://vin.gov.ua/upr-ter/stan-dovkillia), Головне управління статистики у Вінницькій області (https://www.vn.ukrstat.gov.ua), Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (https://vingudpss.gov.ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутні

Додаток:    ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ