«Діти чужими не бувають»

Дата: 01.06.2022 07:00

У Міжнародний день захисту дітей хочеться розповісти про прийомну сім’ю Кирилюка Олександра Олександровича із Юрковець, який самостійно виховує чотирьох синів.  Кожна дитина почуває себе повноцінним членом родини, має свої обов’язки, які із задоволенням виконує. У будинку та навколо нього завжди лад, та ще й як завжди охайно квітне клумба. Із початку війни Росії проти України батькові неодноразово пропонувалося виїхати за кордон усією родиною. Втім Олександр Олександрович завжди відмовлявся, пояснюючи все тим, що це його дім та ні на що його не проміняє, тим більш він ще й допомагає іншим. Наразі з ними проживає брат Олександра, який приїхав із Києва із своїм дворічним сином. Їм довелось залишити домівку через війну. Так і живуть всі разом та займаються спільним побутом, а також будуть плани на майбутнє. Прийомний батько знає, що тільки сім'я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини.

Сім’я Кирилюка О.О. може слугувати прикладом для багатьох сімей нашої громади.

Служба у справах дітей працює як із сімейними формами виховання, так із сім’ями у складних життєвих обставинах. Кожній дитині потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал. Для неї слід забезпечити максимально можливий рівень фізичного та психічного здоров'я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя та захист від заподіяння шкоди, позитивні емоційні переживання, відчуття того, що її люблять та цінують.

Юліана Юхневич, начальник служби у справах дітей Райгородської сільської ради