У навчальних закладах Райгородської громади лунає останній дзвоник

Дата: 31.05.2022 08:13

Свято останнього дзвоника – це урочистий та хвилюючий захід  як для школярів, так і для педагогів.
     Цьогорічне свято останнього дзвоника обпалене війною, тому
наші навчальні заклади були вимушені закінчити навчальний рік дистанційно.
     Але сьогодні, 31 травня 2022 року у закладах загальної середньої освіти Райгородськоі громади проходять урочисті лінійки з нагоди закінчення навчального року. Підбивають підсумки навчання 614 учнів нашої громади, з них 30 учнів в онлайн форматі, які виїхали за кордон, в зв’язку з подіями в країні. Також до навчального процесу приєдналися 35 учнів (внутрішньо переміщених осіб) з територій де ведуться активні бойові дії.
     Цей день є особливо важливим вирішальним етапом в житті випускників, адже вони чують свій шкільний дзвоник востаннє. Свідоцтва про повну загальну середню освіту отримують 39 учнів. Наші любі випускники, наше майбуття, ви стоїте на порозі важкого часу. Адже саме вам відбудовувати, змінювати і розвивати нашу Україну. Щиро бажаємо кожному знайти свій шлях у житті, стати справжніми професіоналами своєї справи. Благослови Боже на всі ваші великі звершення на благо ваших родин та нашої мирної України!