Дата: 28.05.2022 10:28

Сьогодні, 28 травня відзначають третю річницю створення служби «Поліцейські офіцери громад».

В Райгородській громаді цей проєкт успішно реалізовується майже 2 роки. Наш поліцейський офіцер громади майор поліції Клоченко Валерій Михайлович з перших днів дбає про жителів нашої громади. Адже захищати та служити, рятувати та допомагати – обов’язок усіх поліцейських.

Вітаємо поліцейських офіцерів громад із професійним святом! Дякуємо за вірність присязі! Бажаємо успіхів, здоров’я, добробуту та миру! Ваш патріотизм, жертовність та відвага щодня наближають перемогу!

Разом до перемоги!