ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ІНФОРМУЄ:

Дата: 12.04.2022 14:04

В умовах російської агресії важливо досягати перемоги на усіх фронтах, саме тому надзвичайно важливим є питання продовольчої безпеки нашої країни. І аграріям Вінницької області у нинішньому сезоні необхідно максимально використати аграрний потенціал нашого регіону.

На державному рівні створені програми підтримки аграріїв та аграрної галузі в умовах воєнного стану. Чільне місце у вищезазначених програмах займають кредитні лінії від державних банків за пільговими умовами.

Запрошуємо представників агросектору Вашої територіальної Вашої громади на семінар по напрямкам фінансування субєктів підприємництва Державним ощадним банком України (Ощадбанк) щодо: фінансування сільськогосподарських товаровиробників для провадження сільськогосподарської діяльності на період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення чи скасування;

загальні напрямки фінансування субєктів підприємництва.

На семінарі з провідними фахівцями «Ощадбанку» аграрії Вашої територіальної громади зможуть отримати актуальну інформацію щодо фінансування провадження сільськогосподарської діяльності та обрати індивідуальну програму фінансування власної діяльності.

Семінар відбудеться 14 квітня 2022 року о 14:00 годині за адресою м. Вінниця, вул. Пушкіна 11, хаб «Місто змістів».

Посилання для участі в форматі онлайн Ви можете отримати в Рагородській сільській раді.

Додаток на 6 арк.

Голова обласної Ради            Вячеслав СОКОЛОВИЙ