27 позачерговою сесією Райгородської сільської ради було виділено 83 тис. грн з місцевого бюджету, їх перенаправлено на Вінницький обласний центр комплектування та соціальної підтримки, для підготовки територіальної оборони та населення України до участі в русі національного спротиву. Адже перед нами сьогодні постають виклики, які вимагають від депутатів та голів громад відповідальності, єдності та конкретних дій." - зазначає Райгородський сільський голова Віктор Михайленко.

     Підсилення підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ є серед ключових завдань для органів місцевої влади та місцевого самоврядування. Об’єднання зусиль – це основа національної безпеки. На разі, оновлюється склад добровольчих формувань територіальних громад, розбудовуються об’єкти військової інфраструктури. 

      "Адже це кошти платників податків. Дякую за розуміння головам громад та депутатам рад усіх рівнів. Ви зробили це швидко: знайшли час і можливість зібратись та проголосувати. Спільно ми можемо зробити багато. І робимо. Без політики. Заради безпеки людей" - зазначив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та подякував усім вінничанам за фінансову підтримку для наших захисників.