Відбувся захід "Ти – вічний біль, Афганістан"

Дата: 18.02.2022 13:59

16 лютого в приміщенні Ситковецької публічної бібліотеки відбувся захід "Ти – вічний біль, Афганістан", з нагоди відзначення тридцять третьої річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вже доброю традицією став приїзд ветеранів з Немирівщини.

Почесними грамотами за міжність, відвагу, патріотизм нагороджені ЩУРЕНКО ОЛЕГ ІВАНОВИЧ та ЧЕРНЕЦЬКИЙ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ.

З гіркотою у душі й болем у серці кладуть цього дня учасники бойових дій квіти на могили своїх побратимів у Ситківцях, вшановують їх пам'ять хвилиною мовчання.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, бо не відболить це горе, не відплачеться, поки житимуть їхні батьки, вдови і діти, вірні побратими. З вдячністю звертаємось до наших земляків. Від усього серця бажаємо всім здоров’я, родинного благополуччя, упевненості в дні завтрашньому, щастя, мирного неба і добра!

Директор ЦКД

Райгородської сільської ради