НЕМИРІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата: 24.01.2022 15:28

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ
ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

Шановні роботодавці!

Нагадуємо, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми осіб мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню за 2021 рік.

01 лютого 2022 року – останній день подання Інформації. Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» встановлюється квота:

1) у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 згаданого Закону — для роботодавців із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;

2) у розмірі не менше однієї особи для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років — для роботодавців із чисельності штатних працівників від 8 до 20 осіб.

Якщо роботодавець не виконує зазначену квоту, з нього буде стягнуто штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні, у межах відповідної квоти в двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент порушення.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.

24.01.2022р.