З метою виявлення і розвитку творчих здібностей, інтересу до наукової діяльності, сприяння  професійній орієнтації школярів у Райгородській громаді проходив ІІ етап учнівських предметних олімпіад. 

     Було проведено 14 олімпіад, в яких взяли участь 126 здобувачів освіти  усіх закладів загальної середньої освіти громади, найактивнішу участь взяли учні Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст. (47), Райгородського ліцею - 31, Юрковецького ліцею – 21, Вищекропивнянська філія Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст. - 15, Мельниківського ліцею – 7 , Ометинецької гімназії – 4 , Новообиходівської ЗОШ – 1 .

Переможцями  ІІ етапу, які братимуть участь в ІІІ обласному стали :

Українська мова та література – Дядюк Максим Васильович

Фізика – Жученко Володимир Вікторович

Правознавство – Гунченко Сабіна Володимирівна

Історія –Луків Мар’яна Андріївна

Англійська мова - Абельчук Ірина Костянтинівна

Біологія – Вільчинський Дмитро Валентинович

     Такі  учні як  Гунченко А.В., Гунченко С.В., Жученко В.В., Вітвіцька  А.П., Абельчук І.К., Усаченко А.С., Швець А.Є.,Кирилюк Б.О.,Мельник Д.Ю., Вільчинський Д.В, Усаченко С.Д.,Собченко Н.П.,Мельник В.В., Дубина А.О., Гуцаленко І.О. , Цюпка Я.Ю., Рудий О.О., Зозуля І.М., Дядюк М.В. активно брали  участь  у всіх  предметних олімпіадах .

     Українська  мова та література  - 16 учасників,найбільше балів (25) набрав Жученко Володимир (Ситковецька ЗОШ)

     Математика – 19 учасників , найбільше балів (11) Дядюк Максим (Райгородський ліцей)

     Рос. мова та література  - 8 учасників найбільше балів

     Англійська мова – 9 учасників, найбільше балів (24) набрав Дядюк Максим (Райгородський ліцей)

     Географія –7 учасників, найбільше балів (46) набрав Жученко Володимир (Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

     Біологія – 16 учасників, найбільше балів  (21,2) Вільчинський Дмитро  (Райгородський ліцей)

     Фізика – 13 учасників, найбільше балів (13) набрав Жученко Володимир (Ситковецька ЗОШ)

     Історія – 12 учасників найбільше (62 бали) набрала Луків Мар’яна Андріївна (Райгородський ліцей)

     Правознавство – 8 учасників, найбільше балів (58) Гунченко Сабіна (Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

     Астрономія – 4 учасника, найбільше балів Жученко Володимир( Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

     Трудове навчання-7 учасників . Найбільшу кількість балів (115) набрали Соловей Діана( Ситковецька ЗОШ), Дубина Аліна(Райгородський ліцей),Приставська Яна(Юрковецький ліцей)

     Екологія – 6 учасників, Гуцаленко Інна Олегівна набрала 30.8 балів (Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

     Інформаційні технології – 11 учасників, найбільша кількість балів (35)  Рудий Олексій (Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

     Хімія -   12 учасників, найбільшу кількість балів (11) набрав Рудий Олексій Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

     Дякуємо вчителям предметникам за підготовку школярів, а здобувачам освіти за їх наполегливість та бажаємо всім міцного здоров’я і успіхів.