Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 09:52

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми вирішуємо питання місцевого значення, які відіграють значущу роль у розвитку та розбудові нашої громади.

Сьогодні я, як сільський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою і сильнішою.
     Висловлюю вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і порядність. Саме вони, представляючи інтереси жителів і забезпечують право кожного з нас бути почутим.
     Усім причетним до цього свята дякую за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю. Ваша активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади. Нехай цей день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому. Бажаю здоров'я, миру, злагоди, добробуту, єдності на шляху розбудови нашої територіальної громади та України!

З повагою,

Райгородський сільський голова                          Віктор Михайленко!