Шановні працівники соціальної сфери!

День працівника соціальної сфери відзначається у першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України                            від 13.04.1999 року № 374/99.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, Ви здійснюєте місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від Вас, шановні працівники соціальної сфери, залежить довіра наших громадян до держави.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що наші жителі, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час.

Ви приймаєте на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнете допомогти і підтримати кожного.

А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість хай приносять Вам заслужену людську шану і повагу.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії в роботі, вдячності від людей, наснаги і завзяття в своїй справі!

Щиро дякую Вам за сумлінну працю, безмежно вдячна за ваші зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації соціальних програм.

Начальник відділу

соціального захисту населення