ПОВІДОМЛЕННЯ

     Райгородська сільська рада повідомляє, що відповідно до рішення Райгородської сільської ради від 20 серпня 2021 року № 1054 розробляється проект детального плану території для будівництва та експлуатації комплексу АЗС, станції технічного обслуговування автомобілів та інших об'єктів дорожнього сервісу за межами с.Нижча Кропивна Райгородської сільської ради Гайсинського району Вінницької області.
     Для врахування інтересів громадськості, громадські обговорення детального плану території та стратегічної екологічної оцінки будуть тривати з 27 жовтня 2021р. до 29 листопада 2021р.
     З містобудівною документацією можна ознайомитись за адресою вул. Миру 16, приміщення  Райгородської сільської ради та на офіційному сайті Райгородської сільської ради. 
Громадські слухання детального плану та стратегічної екологічної оцінки відбудуться 29 листопада 2021р. о 11:00 за адресою: Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Райгород, вул. Миру 16а, в приміщенні будинку культури. 
     Всім зацікавленим особам, подавати пропозиції пропонується в письмовій формі до Райгородської сільської ради в термін до 29 листопада 2021 року.

Повiдомлення-Н.Кропивна

Звiт-Н.Кропивна