Вітаємо з Днем бібліотекаря!

Дата: 30.09.2021 13:17

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства, в той же час завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Тож, бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте сучасних авторів і знайомтеся із класиками. Пам’ятайте, що книга — джерело знань, найкращий співрозмовник, порадник і друг!

Дорогі бібліотекарі!

Бажаємо Вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою, Райгородський сільський голова Віктор Михайленко, виконавчий комітет та депутатський корпус Райгородської сільської ради.