Розпочинати навчальний рік святом – це дуже гарна традиція. Адже це дійсно свято!
     Першого вересня у школах громади пролунав перший дзвоник для 624 школярів серед яких 48 першокласників.
      Зранку  порадувало сонечко і всі  радісні та  ошатно вдягнені, з гарними букетами квітів  зібралися біля школи, аби розпочати  новий навчальний рік.
Сільський голова Віктор Михайленко та старости Райгородської ТГ вітали усіх присутніх на урочистих лінійках, з початком нового навчального року та побажали учням, вчителям сміливості й упевненості в собі,  захопливих відкриттів і нових перемог.
     - День знань це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.