В с. Юрківці провели мітинг-реквієм за загиблими в АТО, ООС та Небесної сотні

Дата: 30.08.2021 18:43

Фото без опису     29 серпня, у День пам'яті загиблих учасників бойових дій у російсько-українській війні, в Юрківцях Райгородської ТГ біля пам’ятного знаку героям АТО, ООС, Небесної сотні молитвою та словами вдячності згадали Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Райгородський сільський голова Віктор Михайленко, староста Юрковецько-Рубіжнянського старостинського округу Сергій Ємсенко та учасники мітингу-реквієму та патріотичного концерту подякували захисникам України за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашоі Держави, згадали жителів нашої громади - учасників АТО, ООС та виявили шану загиблим героям схиливши голову під час хвилини мовчання.