Пробіги — прекрасна можливість залучити всіх бажаючих до спорту, показати, що біг може бути корисним, цікавим та патріотичним.

17 серпня в Райгородській громаді відбувся пробіг присв'ячений 30-річчю Дня Незалежності України.

35 активних учасників громади, а саме, працівники апарату сільської ради, вчителі та працівники культури об'єдналися для пробігу. Стартували в селі Нижча Кропивна, попередньо поліцейський офіцер громади Валерій Клоченко провів інструктаж щодо дотримання техніки особистої безпеки учасниками заходу під час пробігу.

Фінішували на Семенському мосту, де зустрілися з представниками Брацлавської громади.

Ця зустріч була теплою, щирою та багатою на емоції. Обмінявшись хлібами, всі учасники заходу на запрошення семенської старостині Тетяни Швець пригощалися смачною юшкою.

Спільним забігом учасники підтвердили в котрий раз те, що сила тільки в єдності та спільних ідеях.