Учасники надмарафону "Схід і Захід разом" завітали до Райгородської ТГ

Дата: 06.08.2021 16:16

Сьогодні в Райгородській громаді зустрічали учасників надмарафону присвяченому 30-річчю незалежності України «Схід і Захід разом».

Марафонці вибігли 30 липня з міста Львів і мають подолати 1400 кілометрів через всю країну до Сєвєродонецька, де піднімуть український прапор саме в день незалежності 24 серпня.

Самі учасники марафону говорять, що це не є якесь спортивне змагання, а пробіг, який має вчерговий раз довести що Україна єдина, що схід і захід дійсно разом і незалежно від того, хто з українців і де знаходиться вони завжди отримають підтримку та допомогу будь-де.

Зустрічали марафонців Райгородський сільський голова Віктор Михайленко, школярі та жителі села. Віктор Миколайович побажав учасникам щасливої дороги та гарних і добрих людей.