Рішення №721 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Райгородської сільської ради на 2022 рік

Дата: 20.07.2021 10:59

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РАЙГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

18.06.20212021          №721                                                                14   сесія 8 скликання

Село Райгрод

Про встановлення місцевих податків і зборів на території

Райгородської сільської ради на 2022 рік

Керуючись п.24  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 10, 12, 265, 266, 267, 269-289, 293 Податкового кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на 2022 рік на території Райгородської сільської ради такі місцеві податки і збори:
    1. Земельний податок:
  • Ставки земельного податку згідно з додатком 1;
  • Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
  • Елементи земельного податку згідно з додатком 3.
    1. Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки:
  • ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 4;
  • пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статі 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 5;
  • елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно додатком 6;
    1. Транспортний податок, визначивши його елементи, згідно з додатком 7;
    2. Єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку  та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку, визначених у підпунктах 1, 2 пункту 293.2 статті 293 Податкового кодексу України визначивши його елементи, згідно додатків 8,9,10.
    3. Туристичний збір у розмірі 0,2 відсотка – для внутрішнього туризму та 2 відсотки – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення, визначивши його елементи, згідно з додатком 11.
  1. Встановити, що місцеві податки і збори, встановлені цим рішенням, вводяться вію з 01 січня 2022 року.
  1. Данне рішення після прийняття, оприлюднити в друкованих засобах масової інформації (районній газеті ), на офіційному веб – сайті Райгородської сільської ради за адресою: https://raygorod-otg.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика» та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
  1. Питання не врегулювані даним рішенням регулюються Податковим кодексом України
  2. Контроль за виконанням рішення постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Сільський голова                             Віктор МИХАЙЛЕНКО

Скачати рішення з додатками - натиснути тут